ma.gurushealth.ru

Линдзи Лохан ќе ја игра познатата Елизабет Тејлор

Видео: Линдзи Лохан филм со Ричард Филипс

Лос Анџелес. "Линдзи Лохан ќе игра легендарниот пејач на екранот Елизабет Тејлор во новиот телевизиски филм", - изјави во понеделникот за животно ТВ, потврдувајќи мулти-недела напори Лохан добие таа улога по неговото враќање на екранот по сите нивни проблеми.

Дваесет и пет Лохан беше првата личност поканети да Доживотна ТВ филм, чиј наслов "Лиз и Дик"Врз основа на вистинска приказна за страсната љубов Елизабета и актер Ричард Бартон, кого актерката женел два пати во својот живот.

"Отсекогаш сум се восхитувал Елизабет Тејлор и се чувствува длабоко чувство на почит за неа. Таа не е само талентиран актерка, но исто така прекрасен жена"- Лохан вели во соопштението, додавајќи дека таа беше среќен да бидат доделени на чест да игра на познатата актерка.


Тејлор, познат по својот шарм и Krusty, се сретна со Бартон во 1964 година за време на снимањето на филмот "Клеопатра". тогаш тоа беше црвена страсни и пламенен љубовна врска, што предизвика доста возбуда во печатот, како пар два пати во брак и се развеле.

Лохан зборуваше за нејзината нова улога во филмот на ТВ пред еден месец во интервју објавено на Твитер и неговата фотографија во која таа е облечена како Тејлор. Но, од понеделник сето тоа нема официјална потврда.

Сега таа се обидува да не одговараат на immidzh "лоша девојка"Која е фиксна за неа по неговото апсење и рехабилитација суд од 2007 година. Во март таа беше ослободен од официјалниот условна казна, кој го доби откако беше уапсен во 2007 година за возење под дејство на алкохол и употребата на дрога.

Неодамна се врати во комедија ТВ шоу "Saturday Night Live"А исто така е вклучен и во други телевизиски проекти.
Сподели на социјални мрежи:

Слични
Во Јапонија, создаде robot- "Аватар"Во Јапонија, создаде robot- "Аватар"
Најновиот албум на Витни Хјустон ќе биде објавен во ноемвриНајновиот албум на Витни Хјустон ќе биде објавен во ноември
Ресвератрол третира акниРесвератрол третира акни
Актерката Џенифер Анистон е венчаатАктерката Џенифер Анистон е венчаат
Судска медицинаСудска медицина
Јавните болници се третираат и што холивудските ѕвезди?Јавните болници се третираат и што холивудските ѕвезди?
Сексологија и сексуална патологијаСексологија и сексуална патологија
Истражувачите откриле нов метод за лекување на статус епилептикусИстражувачите откриле нов метод за лекување на статус епилептикус
Убавина недостатоци кои мажите се најде сексиУбавина недостатоци кои мажите се најде секси
Сексологија и сексуална патологијаСексологија и сексуална патологија
» » » Линдзи Лохан ќе ја игра познатата Елизабет Тејлор